українська російська англійська
Виділено 60 млн. грн. на капітальні ремонти гуртожитків
14.09.2012 | 12:03
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Стан реалізації  Загальнодержавної цільової програми передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2012-2015 роки розглянули на селекторній нараді під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолія Близнюка, що відбулася 13 вересня у Кабінеті Міністрів України.

За словами Першого заступника глави Мінрегіону України Олександра Аліпова, постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.2012 №822 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для капітального ремонту гуртожитків, що передаються з державної власності у власність територіальних громад.

«На 2012 рік виділено з державного бюджету 60 мільйонів гривень, що при відповідному співфінансуванні з боку місцевих органів влади дозволило би відремонтувати понад 120 гуртожитків. Разом з тим за минулий тиждень у повному обсязі проектно-кошторисну документацію надали тільки Житомирська та Львівська облдержадміністрації на всього 3 гуртожитки, 1 із них у Новоград-Волинському, та – 2 у Дрогобичі. Вже найближчим часом будуть подані пропозиції ще з 11 областей, що дозволить сформувати відповідний перелік, визначити розпорядників коштів нижчого рівня та спрямувати до них кошти», – повідомив О.Аліпов.

За його словами, це Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.

Офіційними листами повідомили, що не будуть брати участь у Програмі через неможливість забезпечити співфінансування Луганська, Волинська та Тернопільська облдержадміністрації.

 

версія для друку