українська російська англійська
Мінагрополітики: Україна зацікавлена у впровадженні німецьких технологій у сфері виробництва біопалива
14.09.2012 | 17:35
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Впровадження технологій, що дають змогу використовувати залишки сільгоспвиробництва для виробництва твердого біопалива, біогазу та інших видів біопалива дасть змогу поліпшити забезпечення енергоресурсами на селі. Про це повідомив директор департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільгоспмашинобудування Міністерства аграрної політики та продовольства  Олександр Григорович.

«Ми провели переговори із представниками Агентства відновлювальних ресурсів Німеччини. Вони висловили зацікавленість у впровадженні в Україні інвестиційних проектів із виробництва різних видів біопалива. Слід зазначити, що в Німеччині такі проекти дуже поширені та забезпечують понад 10%  потреби цієї країни в енергоресурсах», - зазначив Олександр Григорович. 

Він додав, що сьогодні впровадження проектів переробки відходів сільгоспвиробництва на тверде біопаливо, біогаз та інші види біопалива та їх використання для виробничих потреб підприємств та теплозабезпечення соціально-побутової сфери села дасть змогу в цілому поліпшити забезпечення енергетичними ресурсами на селі.

Олександр Григорович також поінформував, що Міністерство аграрної політики та продовольства заохочує до участі в спільному проекті українські підприємства. Для цього потрібно подати технологічні проекти до департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільгоспмашинобудування на e-mail: tosh@minapk.gov.ua, або за тел. (044) 280-41-66.

 

версія для друку