українська російська англійська
Всі політичні сили мають рівний доступ до ЗМІ, - Валерій Хорошковський
15.09.2012 | 14:12
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Всі політичні сили мають рівний доступ до ЗМІ. Про це заявив Перший віце-премєр-міністр України Валерій Хорошковський під час зустрічі із 66-м Державним секретарем США Кондолізою Райс, яка відбулась 15 вересня в рамках Ялтинської європейської стратегії.

Сторони обговорили внутрішньополітичну ситуацію в Україні, зокрема, підготовку до парламентських виборів. Перший віце-премєр-міністр України наголосив на тому, що проведення відкритих і прозорих парламентських виборів належить до пріоритетних завдань влади. За його словами, на сьогодні всі політичні сили мають рівний доступ до засобів масової інформації, що є основою для проведення конкурентної передвиборчої боротьби.

Під час зустрічі сторони також приділили значну увагу питанням торговельно-економічної співпраці. В.Хорошковський підкреслив необхідність активізації співробітництва між Україною та США в сфері торгівлі та інвестицій. «Нам потрібен імпульс в торговельно-економічній площині. Це укріпить двосторонні взаємини, а також допоможе зменшити вплив європейської економічної кризи на національну економіку», - додав Перший віце-прем’єр-міністр України.

 

версія для друку