українська російська англійська
Борис Колесніков: Молодь в українських вишах навчатиметься на найсучасніших авіатренажерах
15.09.2012 | 15:08
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Американська компанія Boeing упродовж наступних 10 днів надасть українській стороні пропозиції щодо продажу своїх авіатренажерів із підготовки пілотів. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України - Міністр інфраструктури Борис Колесніков за підсумками зустрічі з Віце-президентом  The Boeing Company Марті Бентродом, що відбулася у рамках робочого візиту до США.

«Ми провели переговори з Boeing та отримаємо впродовж наступних 10 днів  пропозиції щодо двох комп’ютерних панелей для двох університетів: Київського національного авіаційного та Донецького національного технічного. Також ми отримаємо пропозиції щодо стимулятору польотів, який знаходитиметься у національному центрі з підготовки пілотів», - розповів Віце-прем’єр-міністр.

«Для України важливо купити повний імітатор польотів для літаків Boeing нового покоління, щоб наші студенти навчалися з використанням найсучаснішої техніки», - сказав Борис Колесніков.

За словами Віце-прем’єр-міністра, найголовніше - саме соціальне значення. «Завдання, яке ставить Президент, полягає в тому, щоб молодь із простих сімей безкоштовно за рахунок бюджету могла отримати пілотну ліцензію та працювати по всьому світу з достойною заробітною платою – це головна складова цього проекту», - наголосив Борис Колесніков.

 

версія для друку