українська російська англійська
Під час Днів Москви освітяни двох столиць підписали 11 нових угод про співпрацю
16.09.2012 | 11:31
Київська МДА

У рамках проведення Днів Москви у Києві столичні освітяни презентували московським колегам систему освіти міста. Під час візиту гості працювали за профільними функціональними напрямами: дошкільна, середня, професійно-технічна та вища освіта.

Також московські освітяни відвідали Вище професійне училище будівництва та дизайну, а також Вище професійне училище № 33, яке спеціалізується на підготовці фахівців для сфери послуг і громадського харчування. Навчальні заклади презентували свої методичні розробки, електронні підручники зі спеціальних дисциплін, досягнення у реалізації міжнародних проектів з упровадження інноваційних виробничих технологій.

Візит московських педагогів завершився в Київській інженерній гімназії підсумковою зустріччю делегації з представниками міської влади, школами-партнерами, учителями Києва. Московські педагоги обмінялись враженнями про перебування в українській столиці, обговорили плани на майбутнє та уклали 11 нових Угод про співпрацю між закладами освіти.

Зауважимо, що співпраця Москви з Києвом у сфері освіти має давні традиції. У 2000 році було підписано Угоду  між Головним управлінням освіти і науки Києва і Московським комітетом освіти. У вересні 2011 року під час проведення Днів освіти і науки України в Російській Федерації ця угода була пролонгована до 2016 року. Тоді ж було підписано Угоди про співпрацю між всіма округами Москви і районами Києва. За десять років дружби укладено понад 100 угод про співпрацю між навчальними закладами двох столиць.

 

версія для друку