українська російська англійська
Укралізниця витрачає на соціальні виплати близько 1 млрд. грн.
17.09.2012 | 09:20
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Близько 1 млрд. гривень щорічно витрачає Укрзалізниця на виконання соціальних гарантій та взятих на себе зобов’язань по відношенню до власного трудового колективу. Про це повідомив 14 вересня голова профспілки залізничників та транспортних будівельників Вадим Ткачов після  підписання спільної Постанови про подовження на 2013 рік дії галузевої угоди між Радою профспілок залізничників та транспортних будівельників та Державною адміністрацією залізничного транспорту України.

«Ця домовленість дає нам стабільність і захищеність на 2013 рік, ми знаємо, що всі пільги та соціальні гарантії працівників галузі збережено. Це стосується як регулярного підвищення заробітної плати, так і збереження корпоративного соціального пакета в наступному році.  Профспілка залізничників та транспортних будівельників разом з Укрзалізницею цілеспрямовано працює над гідними стандартами оплати та умов праці. Це й безпека, придбання якісного спецодягу та взуття для робітників, медичне обслуговування та страхування, допомога ветеранам, правовий захист залізничників тощо. Загальна річна сума на забезпечення соціальних гарантій передбачених колективною угодою становить понад 1 млрд. грн.», – повідомив Вадим Ткачов.

Залізницяскладне високотехнологічне господарство, що майже не змінювалося з часів СРСР і лише зараз починає реформуватися. Хоча постійне недофінансування галузі, недостатні для інтенсивного розвитку вантажного сектору тарифи, соціальне навантаження приміських перевезень стримують розвиток залізницізалізничники власними коштами роблять усе можливе. Зокрема, оновлюють рухомий склад, реалізують масштабні проекти національного значення: розвивають швидкісний рух, розбудовують інфраструктуру, будують мости, оновлюють та реконструюють вокзали: роблять все можливе, щоб розвивати власну галузь, покращувати якість послуг та комфорт перевезень, підвищити рівень безпеки.

 

версія для друку