українська російська англійська
На Івано-Франківщині відкрито третій реабілітаційний центр для дітей з особливими потребами
17.09.2012 | 14:54
Івано-Франківська ОДА

На Івано-Франківщині на базі районної лікарні в Отинії Коломийського району відтепер працюватиме районний центр реабілітації дітей з особливими потребами.

Як зазначалося на його відкритті, на Коломийщині 90 дітей потребують реабілітаційних заходів, 34 з них проживають в Отинії та сусідніх селах.

За словами головного лікаря Коломийської районної лікарні Ірини Садов’як, у новоствореному Центрі передбачено проведення не лише медичної, а й соціальної та педагогічної реабілітації.

«Наш центр розрахований на перебування 16 дітей, - розповіла директор центру Наталія Дудар. – На даний час буде одна група з 8-ми діток, з якими будуть займатися вихователі, логопеди, психологи, вчителі фізкультури, реабілітолог. Реабілітація розрахована на півроку».

Центр реабілітації дітей в Отинії – третій в області. Всі вони працюють на базі побудованих раніше приміщень закладів охорони здоров’я.

Довідково:  29 серпня голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк відкрив реабілітаційний центр у Яблунові на Косівщині. Наступного року заплановано відкрити центр у Гвіздці, пізніше – Нижньому Вербіжі та Печеніжині Коломийського району.

 

версія для друку