українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд збільшить видатки на підготовку спортсменів-паралімпійців
17.09.2012 | 16:56
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем‘єр-міністр України Микола Азаров зустрівся з чемпіонами та призерами XIV Паралімпійських ігор та пообіцяв, що у держбюджеті-2013 року будуть збільшені видатки на розвиток паралімпійського спорту.

«Я надзвичайно гордий за вас, гордий за нашу країну. Ви своєю мужністю довели, що ви люди необмежених можливостей.   Наша справа - максимально сприяти вам у досягненні таких високих результатів, і ми все для цього робитимемо. Ми закладемо всі необхідні видатки до держбюджету на 2013 рік не лише на розвиток паралімпійського спорту, а й на поліпшення умов життя і праці», - сказав Микола Азаров. Водночас він додав, що в проекті дербюджету-2013 передбачено 37 млн. гривень на ці потреби.

Також Микола Азаров вручив спортсменам урядові Почесні грамоти. 

Як повідомлялося, українські спортсмени на Паралімпійських іграх у Лондоні здобули 84 медалі: 32 золоті, 24 срібні та 28 бронзових, посівши у загальнокомандному заліку четверте місце. Минулого тижня Кабінет Міністрів прийняв рішення про збільшення грошових премій: винагороду за золоту медаль на Паралімпійських іграх збільшено з 700 тис. до 800 тис. грн, за срібну - з 500 тис. до 550 тис. грн., за бронзову - з 350 тис. до 380 тис. грн.

версія для друку