українська російська англійська
Україна та Китай розвивають регіональне співробітництво
17.09.2012 | 20:05
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд підтримує розвиток регіонального співробітництва між Україною та Китайською Народною Республікою. У цьому запевнив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Губернатором провінції Гуандун  Китайської Народної Республіки Чжу Сяодань, який повідомив про підписання угоди про співпрацю між Київською областю та провінцією Гуандун.

«Ми будемо підтримувати всі форми співпраці: і створення спільних підприємств, і реалізацію спільних проектів, і обмін делегаціями, і культурний обмін», - наголосив Микола Азаров. При цьому Глава Уряду відзначив високий економічний розвиток провінції Гуандун.

У свою чергу Чжу Сяодань висловив сподівання на результативність взаємного регіонального співробітництва, зростання товарообігу та залучення інвестицій. Зокрема, за його словами, сторони мають значний потенціал співпраці у сільському господарстві, яке в Україні добре розвинуте, у чому він особисто пересвідчився, відвідавши модернізоване виробництво з вирощення овочів. «В Україні дуже розвинуте сільське господарство», - сказав він.

Крім того, під час зустрічі сторони висловили зацікавленість у поглибленні співпраці між країнами, зокрема на рівні регіонального співробітництва у різних напрямках: економічному, агропромисловому, науковому,  культурному, охорони здоров’я, туризму та ін. 

 

 

версія для друку