українська російська англійська
У Криму відбудеться XVIIІ Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежних
18.09.2012 | 10:13
Прес-служба Державної інспекції техногенної безпеки

19-23 вересня в дитячому оздоровчому таборі «Тимурівець» у селищі Заозерне, Євпаторія, проходитиме фінальний етап XVIII Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

Більше 200 дітей з усіх регіонів України приїдуть в Крим для того, щоб продемонструвати свої знання, вміння та навички у конкурсах «Візитка», «Домашнє завдання», «Безпечна прогулянка» і «Плакат соціальної реклами».

19 вересня відбудеться урочисте відкриття заходу та святковий концерт.

20 вересня стартує конкурсна програма.

23 вересня - урочисте закриття та нагородження переможців фестивалю.

Захід проводиться щорічно з метою навчання дітей та підлітків правилам безпечної поведінки, формування позитивного образу професії рятувальника в учнівської молоді, залучення її до вивчення історії пожежно-рятувальної справи та популяризації серед дітей здорового способу життя.

Організаторами заходу виступають Державна інспекція техногенної безпеки України, Міністерство надзвичайних ситуацій України, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Добровільне пожежне товариство України.

Запрошуємо всіх охочих приєднатися до нашого свята!

Для представників ЗМІ триває акредитація до 13.00 19 вересня за телефоном (097) 254 30 21; контактна особа – Валентина Шаповалова.

 

версія для друку