українська російська англійська
У Криму будують фруктосховище ємністю 4,9 тис. тонн
18.09.2012 | 14:37
Рада міністрів АР Крим

У смт. Гвардійське Сімферопольського району завершено будівництво першої черги фруктосховища ТОВ «Яросвіт-Агро».

«Аграрії вирощують унікальні кримські сорти яблук. Наше завдання - удосконалити зберігання і переробку фруктів. Відкриття сучасного фруктосховища - знакова подія для сільського господарства Криму в цілому», - зазначив голова Ради міністрів АР Крим Анатолій Могильов під час відкриття об'єкта.

Будівництво фруктосховища ємністю 4860 тонн з регульованим газовим середовищем і сортувально-пакувальною лінією 5 тонн / год. ведеться з 2011 року. В даний час закінчено будівництво першої черги  холодильника ємністю 2430 тонн. У холодильнику обладнано 120 камер по 120 тонн та 12 камер по 90 тонн. Другу чергу планується ввести в експлуатацію в кінці року.

При будівництві фруктосховища використовуються передові технології та сучасне обладнання. Планується встановити сортувально-пакувальні лінії голландського виробництва, що дозволить реалізовувати продукцію в мережах супермаркетів і відправляти її на експорт.

«Я вдячний товаровиробникам за ентузіазм і розвиток галузі. Таких об'єктів у Криму повинно бути більше, влада надасть у цьому допомогу і сприяння », - резюмував Анатолій Могильов.

версія для друку