українська російська англійська
Микола Азаров: Електрометалургійні підприємства повинні виконувати інвестиційні та соціальні зобов'язання
18.09.2012 | 15:26
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Електрометалургійні підприємства повинні виконувати взяті на себе інвестиційні та соціальні зобов'язання. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час наради з питань розвитку вітчизняних електрометалургійних підприємств 18 вересня.

«Сьогодні ми зібралися, щоб обговорити ключові питання розвитку електрометалургійних підприємств», - зазначив Микола Азаров, відкриваючи нараду, додавши, що Уряд стурбований ситуацією у цій галузі, зокрема в умовах складної економічної ситуації у світі.  При цьому він наголосив, що для Уряду важливо, щоб кожне підприємство працювало, виробляло конкурентоспроможну продукцію і забезпечувало заробітною платою людей.

«У галузі працюють тисячі людей, а продукція цих підприємств є основою сучасного металургійного виробництва пріоритетних галузей української економіки: спеціальна сталь для атомної, космічної, хімічної промисловості», - підкреслив Глава Уряду.

Разом з тим, як акцентував Микола Азаров, приймаючи рішення щодо надання пільгових тарифів для електрометалургійних підприємств, необхідно враховувати інтереси економіки в цілому, оскільки вони є досить затратними, а також  потрібно перевірити виконання зобов’язань власників підприємств, зокрема щодо здійснення робіт з енергозбереження та енергоефективності, їх подальшої перспективи з модернізації, зниження споживання електроенергії і т. ін.

Крім того, Прем’єр-міністр зазначив, що прийняття рішення з надання преференцій електрометалургійним підприємствам має виходити з позиції врахування інтересів бізнесу, Уряду, трудових колективів. «На прийняття рішення необхідно виходити саме з цієї позиції – не може бути вулиці з одностороннім рухом», -  зазначив Глава Уряду.

 

версія для друку