українська російська англійська
Понад 20 тисяч запоріжців отримали безкоштовні телетюнери
18.09.2012 | 16:29
Запорізька ОДА

З початку серпня жителі Запорізької області отримують безкоштовні телетюнери, якими в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України забезпечуються соціально незахищені верстви населення. До області вже надійшло 22448 телетюнерів, що складає майже половину від загальної потреби регіону.

Про це повідомив заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Андрій Гамов.

«Ми отримали заявки на забезпечення безкоштовними телетюнерами від 48736 запоріжців. Запорізька область посіла третє місце в Україні за кількістю заяв. Станом на сьогодні ми отримали 22448 телетюнерів, з них 21601 телетюнер вже доставлений людям, - повідомив Андрій Гамов.

За словами посадовця, громадяни отримують телетюнери  поштою, а тим, хто з поважних причин не може самостійно прийти до поштового відділення, технічний засіб доставляється додому. За доставку телетюнерів люди не платять, ці витрати держава теж бере на себе.

«Ця ініціатива особливо важлива для людей, які проживають на територіях, де немає сигналу ефірного телебачення. Завдяки переходу на цифрове мовлення, яке буде охоплювати 95% території України, ця проблема буде закрита», - підсумував Андрій Гамов.

 

 

версія для друку