українська російська англійська
Уряд вирішує проблемні питання в електрометалургійному комплексі
18.09.2012 | 17:53
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив до 15 жовтня поточного року ухвалити рішення стосовно забезпечення сталого функціонування електрометалургійних підприємств. Відповідне доручення Глава Уряду дав за результатами наради з питань розвитку вітчизняних електрометалургійних підприємств.

«Не пізніше 15 жовтня цього року потрібно реалізувати це рішення», - сказав Микола Азаров, додавши, що готовий навіть зібрати розширене засідання Кабінету Міністрів з вирішення цього питання.

Крім того, за результатами обговорень Микола Азаров доручив утворити Міжвідомчу комісію з розгляду проблемних питань в електрометалургійному комплексі та забезпечення сталого його функціонування.

За його словами, необхідно по кожному з 11-ти підприємств електрометалургійної галузі вирішити всі проблемні питання локально, а також ухвалити спільне рішення для всіх щодо встановлення пільгових тарифів.  «Протягом двох тижнів необхідно прийняти одне загальне рішення, але, щоб воно стосувалося абсолютно всіх підприємств цієї галузі», - сказав Глава Уряду, додавши, що надання пільг має ухвалюватись, виходячи з можливостей економіки в цілому.

Разом з тим, як наголосив Микола Азаров, кожне електрометалургійне підприємство повинно виконувати, взяті на себе інвестиційні та соціальні зобов'язання.

 

версія для друку