українська російська англійська
Поїзди іноземного виробництва виготовлятимуться в Україні
18.09.2012 | 19:40
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Іноземні виробники залізничної техніки, зацікавлені у продажу своєї продукції в Україні, повинні організувати своє виробництво у нашій державі. Про це повідомив журналістам Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков сьогодні, 18 вересня, у Берліні, де відвідав виставку «InnoTrans 2012».

«Просто так ніхто нічого не купуватиме. Провідні світові концерни, такі як Siemens, Hyundai та інші, мають приходити в Україну, організовувати виробництво та збирати заводи, або кооперуватись з нашими. Чистий імпорт уже невигідний», - наголосив Борис Колесніков. При цьому Міністр інфраструктури підкреслив, що деякі комплектуючі, зокрема електронні системи, все ж доведеться купувати на Заході, а все інше вироблятиметься в Україні. «Україна має не гірших інженерів та інших кваліфікованих робітників», - сказав він.

Наразі вже є компанії, які зацікавлені у локалізації свого виробництва в Україні. «Ми зустрілися з двома компаніями, які потенційно готові почати виробництво в Україні. Поки називати їх не буду, але вони вже наступного тижня надішлють технічні команди в Україну, щоб ознайомитись з можливостями нашого виробництва», - повідомив Борис Колесніков.

У свою чергу, за словами Віце-прем’єр-міністра, іноземців може зацікавити й українська продукція - на виставці свої можливості продемонстрували й 12 вітчизняних виробників залізничної техніки, серед яких Крюківський вагонобудівний завод та «Азовмаш». «Нехай покупців у Західній Європі поки не так багато, але тут – всі країни СНД, країни, що розвиваються, тож для Азовмаша та Крюкова – це дуже корисно», - зазначив Борис Колесніков.

 

версія для друку