українська російська англійська
За вісім місяців зростання ВВП становило 1,5 відсотка
19.09.2012 | 10:44
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

За даними Держкомстату, за вісім місяців цього року  зростання ВВП становило 1,5 відсотка. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 19 вересня 2012 року.

«Враховуючи комплекс негативних зовнішніх і внутрішніх чинників, рецесію в провідних європейських країнах і як наслідок згортання товарних ринків та ринків капіталівце позитивний результат», - зазначив Микола Азаров. При цьому він акцентував, що тиск на економіку чиниться через надмірно дорогі енергоносії та необхідність повертати борги.

Прем’єр-міністр повідомив, що стабільно нарощує випуск добувна промисловість (+3,2%), високу динаміку продовжує демонструвати роздрібна торгівля, оборот якої зріс на 16%.

При цьому Микола Азаров зазначив, що «в ряді галузей ми маємо не  зовсім задовільні показники». Глава Уряду піддав критиці роботу окремих  регіонів щодо будівництва, зокрема містобудування,  та доручив Мінрегіону проаналізувати це питання, щоб розглянути його на одному із засідань Кабінету Міністрів.

версія для друку