українська російська англійська
Наступного року більшість доріг планується передати на баланс місцевих адміністрацій, - Борис Колесніков
19.09.2012 | 10:51
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Усі автомобільні дороги, крім національних та міжнародних, регіональних, територіальних, планується  передати на баланс місцевих адміністрацій. Про це Віце-прем’єр-міністр України–Міністр інфраструктури Борис Колесніков повідомив журналістам 18 вересня в Берліні, де відвідав виставку «InnoTrans-2012».

«Із 170 тис. км доріг приблизно третина залишиться у  підпорядкуванні Мінінфраструктури, решта - відійде місцевим органам влади», - зазначив Борис Колесніков. За словами Віце-прем’єр-міністра, це сприятиме підвищенню якості доріг, оскільки будівництво фінансуватиметься більш раціонально та повністю буде реформована система управління. «Необхідно, щоб у кожному населеному пункті була якісна дорога – це буде завдання місцевих адміністрацій, а національні траси ми приведемо в порядок дуже швидко», - наголосив Борис Колесніков.

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що у деяких країнах дороги частково побудовані, зокрема й за рахунок приватних капіталів, але в Україні спорудження таких автошляхів поки неможливе. «В українців не такий заробіток, щоб сьогодні платити за дороги», - наголосив він.

Довідково

«InnoTrans» – Міжнародна виставка транспортних технологій, інновацій, рейкових транспортних засобів і систем залізничного транспорту, яка раз на два роки проводиться у Берліні (Німеччина) та є свого роду платформою для спілкування та представлення своїх розробок залізничниками з усього світу. Цьогоріч виставка, в якій візьмуть участь понад 2,5 тисячі експонентів із 49 країн, триватиме до 21 вересня. На «InnoTrans-2012» відбудуться понад 100 світових прем'єр у сфері залізничного транспорту - вдвічі більше, ніж на попередньому форумі 2010 року.  Від України на берлінській виставці зареєстровані 12 підприємств.

версія для друку