українська російська англійська
Микола Азаров вкотре наголошує: ветерани мають бути достойно забезпечені
19.09.2012 | 11:33
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров закликав  членів Уряду та голів облдержадміністрацій задіяти всі резерви для достойного соціального забезпечення ветеранів . На цьому він наголосив під час засідання Кабінету Міністрів.

Глава Уряду звернувся до ветеранів з найтеплішими словами вдячності за незабутній подвиг з нагоди відзначення 22 вересня Дня партизанської слави.

«Нам всім є багато чому повчитися у Вас: мужності, патріотизму,  любові до свого народу. Ви  покладали всі свої сили і життя на знищення німецько-фашистських загарбників та їх пособників. У минуле відходять ті страшні роки. Але ніколи не забудеться подвиг 6 тисяч 200 партизанських загонів і підпільних груп, які налічували майже мільйон людей, наносили відчутні втрати військам противника на окупованій території», - сказав Микола Азаров, додавши, що відзначення цього свята є відновленням історичної справедливості щодо участі Українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.

У свій час, як відзначив Микола Азаров, ветерани захистили Вітчизну - сьогодні вони самі потребують захисту - тому необхідно оточити їх особливою увагою, глибокою пошаною.

«На минулому засіданні Уряду ми затвердили план заходів із підготовки відзначення у 2015 році сімдесятої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Я звертаюсь до членів Уряду та голів облдержадміністрацій: в рамках цієї роботи потрібно ще раз подивитися чи всі можливі резерви ми задіяли, щоб поліпшити життя, забезпечити достойне пенсійне, соціальне  та медичне забезпечення цим заслуженим людям.  Це наш державний і громадський обов’язок», -  наголосив Микола Азаров.

 

версія для друку