українська російська англійська
У 2012 році ветеринари Полтавщини здійснили майже 14 тисяч перевірок
19.09.2012 | 13:59
Прес-служба ДЕРЖАВНої ВЕТЕРИНАРНої ТА ФІТОСАНІТАРНої СЛУЖБи

Державні інспектори ветеринарної медицини Полтавської області підсумували результати своєї роботи за вісім місяців поточного року. Так, за цей період вони здійснили майже 14 тисяч перевірок, в результаті яких було накладено штрафів на суму майже 300 тисяч гривень.

Найбільшу увагу лікарі ветеринарної медицини звертали на оздоровлення пунктів, неблагополучних щодо лейкозу великої рогатої худоби, сказу тварин; профілактиці сибірської виразки, класичної та  африканської чуми свиней, а також збереженню та відтворенню поголів’я.

Для підтримання епізоотичного благополуччя в області ветеринари здійснили майже 14 тисяч перевірок. Обстеження проводилися для профілактики та недопущення занесення на територію області хвороб тварин та птиці, контролю дотримання виробничої технології, ветеринарно-санітарних правил з метою одержання безпечної тваринницької продукції.

Співробітники ветеринарної міліції за цей період перевірили майже 739 підконтрольних об’єктів, що майже у дванадцять разів більше, ніж за весь попередній рік. Унаслідок таких дій було обмежено обіг понад 30 тонн  небезпечної продукції. До адміністративної відповідальності було притягнуто 613 осіб, що у тринадцять разів більше, ніж у 2011 році.

 

версія для друку