українська російська англійська
Укрзалізниця: 444 вантажних електровози обладнано пристроями систем супутникової навігації
19.09.2012 | 14:06
Прес-служба ДЕРЖАВНої АДМІНІСТРАЦІї ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Станом на середину вересня Укрзалізниця обладнала 444 вантажних електровозів пристроями систем супутникової навігації (40% від загальної кількості електровозів).

Загалом, інформація щодо місцезнаходження локомотивів у реальному часі – ще один крок до завершення створення єдиної електронної карти залізниць, що допоможе оптимально використовувати наявний рухомий склад для організації перевізного процесу. Наразі роботи зі створення єдиної електронної карти завершені на 93%.

Нагадаємо, рішення про встановлення систем супутникової навігації було прийняте за результатами наради про підсумки випробувань обладнання систем супутникової навігації, яким для тестування було обладнано 18 вантажних локомотивів. Передача інформації буде здійснюватись за допомогою технології GPRS через канали операторів мобільного зв’язку. Випробування обладнання систем супутникової навігації здійснювалося з 25 лютого по 10 березня на дільницях колії Одеської, Південно-Західної та Південної залізниць.

У ході  випробування було встановлено, що обладнання систем супутникової навігації забезпечує передачу інформації про місце знаходження локомотивів у режимі реального часу, що дає можливість контролювати використання тягового рухомого складу та роботу машиністів. Також використання систем супутникової навігації сприятиме зменшенню витрат за рахунок раціонального використання рухомого складу.

 

 

версія для друку