українська російська англійська
У бюджеті Києва на 5 млн. грн. збільшено видатки на будівництво соціального житла
19.09.2012 | 14:12
КИЇВСЬКА МДА

У зв’язку з перевиконанням планових показників за низкою статей, місто отримало змогу збільшити видатки на капітальні ремонти, природоохоронні заходи та утримання вулично-дорожньої мережі. Відповідні зміни до бюджету Києва запропонують внести депутатам Київради на сесії 20 вересня. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, буде збільшено доходи та видатки спеціального фонду бюджету головному управлінню екології та охорони природних ресурсів у сумі 23,2 млн. грн. з метою виконання природоохоронних заходів у 2012 році. Головному управлінню транспорту та зв’язку – на 4,5 млн. грн. для вирішення питань, пов’язаних із поточним утриманням та впорядкуванням міської вулично-дорожньої мережі.

«Крім того, за рахунок збільшення доходів цільового фонду збільшено видатки спеціального фонду бюджету Києва на 5 млн. грн. для будівництва житла соціально незахищеним верствам населення та ще 10 млн. грн. для проведення капітальних ремонтів покрівель житлових будинків», – додав Руслан Крамаренко.

версія для друку