українська російська англійська
У Києві розглянуть актуальні питання використання цифрових ресурсів у бібліотечній галузі
19.09.2012 | 14:54
Прес-служба Міністерства культури

У рамках міжнародного співробітництва між Україною та Російською Федерацією 18 вересня у Національній історичній бібліотеці України розпочав свою роботу Міжнародний семінар-тренінг на тему: «Електронні бібліотеки: формування та каталогізація цифрових ресурсів».

Семінар проходить за підтримки Міністерства культури України та Представництва «Росспівробітництво» та інших заінтересованих організацій. Організаторами семінару виступили:  Національна історична бібліотека України (м. Київ) та Президентська бібліотека ім. Б. М. Єльцина (м. Санкт-Петербург).

У семінарі взяли участь: директор Представництва «Росспівробітництва» Воробйов К.П., представник «Назарбаєв-центр» Таукелова Ж.С. (м. Астана, Казахстан), директор Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства Гаранін О.Я., заступник директора з наукової роботи Книжкової палати України Гуцал Г.О. та представники Центрального державного архіву м. Києва.

Протягом двох днів слухачі семінару матимуть можливість отримати важливу інформацію щодо формування та каталогізації цифрових ресурсів з бібліотечних, архівних, музейних форматів, їх сумісності та взаємозв’язку в єдиному електронному каталозі, а також ознайомляться з досвідом та практикою формування авторитетного файлу предметних рубрик Президентської бібліотеки ім. Б.М. Єльцина.

 

 

 

версія для друку