українська російська англійська
Понад 3 млн. вкладників Ощадбанку СРСР вже отримали компенсацію
19.09.2012 | 15:06
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Станом на 18 вересня установи Ощадбанку провели компенсаційні виплати понад 3 млн. 207 тис. вкладників  на загальну суму 3 млрд. 34 млн. грн. Про це у ході брифінгу в Будинку Уряду 19 вересня повідомив голова Правління Публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» Сергій Подрєзов. Він також нагадав, що компенсаційні виплати у 2012 році здійснюються відповідно до постанови Кабінету  Міністрів  України від 23 квітня 2012 року № 346. Вони розпочалися з 1 червня 2012 року і триватимуть до 25 грудня .

Сергій Подрєзов нагадав, що для того, аби отримати компенсацію, вкладнику необхідно пройти процедуру актуалізації своїх даних, яка триває в Ощадбанку з 2 квітня нинішнього року. Голова Правління зазначив, що збільшилася кількість громадян, які прагнуть зареєструватися у базі даних Ощадбанку.

«У нас лише за вересень подали свої дані на актуалізацію близько 280 тис. людей, які отримували виплату у 2008 році,  та 1 млн. 255 тис. громадян, які ніколи не зверталися у банк. Тобто більше реєструватися стали ті,  хто повірив у цей процес і вирішив зафіксувати свою присутність у базі даних», - сказав Сергій Подрєзов.

За п’ять із половиною місяців роботи спеціалістами гарячої телефонної лінії підтримки вкладників Ощадбанку СРСР оброблено понад 6 млн. 190 тис. дзвінків. Таке перенавантаження позначається на якості роботи, пояснив Сергій Подрєзов і звернувся до громадян з проханням використовувати, крім телефону, й інші варіанти реєстрації. Зокрема, він  нагадав: можна зареєструватися на сайті, чим уже скористалися понад 1,6 млн. людей, а також за допомогою смс (таку форму реєстрації обрали близько 200 тис. осіб). Усі три форми реєстрації абсолютно рівнозначні.

«Все відбувається спокійно, реєстрація відбувається за усіма трьома напрямками. Ми плануємо, що у цьому році та у І кварталі наступного  усі зареєстровані отримають картку для майбутніх платежів та швидкого знаття коштів», - зазначив Сергій Подрєзов.

Нагадаємо, що з 1 вересня 2012 року Ощадбанк розпочав  реєстрацію вкладників Ощадбанку СРСР, дані про яких не було внесено до «Реєстру вкладників заощаджень громадян», а також актуалізацію  вкладників, дані про яких було внесено до цього реєстру та які отримали у 2008 році компенсацію в повному обсязі. Реєстрація та актуалізація зазначених вище категорій вкладників не обмежена в часі, тобто пройти реєстрацію та актуалізацію вкладники зможуть і в 2013 році. Отримати компенсацію ці вкладники зможуть не раніше 2013 року після прийняття відповідної постанови Кабінету Міністрів України.

 

 

версія для друку