українська російська англійська
Львівщина презентувала 50 топових туристичних місць
19.09.2012 | 16:16
Львівська ОДА

Делегація Львівщини презентувала 50 топових туристичних місць та об’єктів області на ХІ Міжнародній виставці-ярмарку в Ужгороді «Тур’євроцентр – Закарпаття 2012». Про це повідомила заступник начальника головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Львівської облдержадміністрації Наталія Гамкало.

За її словами, Львівський регіон запропонував учасникам виставки широкий спектр відпочинку на будь-який смак: замки, фортифікації та палаци; храми, монастирі, дерев’яні церкви; історичні міста; стародавні поселення; лікувально-оздоровчі курорти та гірськолижні курорти; природні заповідники; місця народження та життєвий шлях визначних особистостей.

Особливу зацікавленість викликала у гостей та учасників виставки мальована туристична карта Львівщини, яка зроблена у формі карти-гри для сімейного дозвілля. Окрім цього, на виставці було представлено регіональний туристичний продукт від десяти провідних туроператорів області.

Наталія Гамкало відзначила, що участь у виставці-ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2012» є добрим прикладом співпраці регіонів у напрямку розвитку туристичної індустрії, налагодження міжрегіональних бізнес- і туристичних зв’язків та створення комплексного туристичного продукту Карпатського регіону.

 

 

версія для друку