українська російська англійська
На ремонт доріг Львівщини держава виділила понад 720 млн. грн.
20.09.2012 | 10:19
Львівська ОДА

У межах виконання заходів Програми соціально-економічного розвитку Львівської області на 2012 рік та підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу на дорогах загального користування у Львівській області за рахунок коштів державного бюджету виконано робіт на 720,5 млн. грн. Про це під час засідання Ради регіонів доповів голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк.

Загалом, у Львівській області відремонтовано проведено автомобільні дороги Львів - Краківець, Львів - Шегині , Львів – Рава - Руська, а також Західний обхід м. Львова.

Вибірково відремонтовано ділянки автомобільних доріг: НижанковичіСамбір – Дрогобич - Стрий, Угринів - Хоробрів, Ковель - В.Волинський – Червоноград - Жовква,Турка – Трускавець – Дрогобич - Пісочне.

Загалом, на автомобільних дорогах державного значення ліквідовано 90,6 тис. м² ямковості, а на автомобільних дорогах місцевого значення ліквідовано 206,8 тис. м² ямковості.

За словами Михайла Костюка, Державним бюджетом України на 2012 рік як субвенція місцевим бюджетам органів місцевого самоврядування Львівської області на будівництво, реконструкцію і утримання доріг комунальної власності виділено кошти в обсязі 137,6 млн. грн., та додатково за клопотанням облдержадміністрації – кошти у сумі 15 млн. грн. (всього 152,6 млн. грн.)

Крім того, з обласного бюджету виділено 30,5 млн. грн. на фінансування робіт, пов’язаних з  ремонтом доріг загального користування та комунальної власності, з яких 20,5 млн. грн. безпосередньо на ремонт доріг загального користування місцевого значення.

Як наголосив голова ЛОДА, з метою недопущення масштабного руйнування автомобільних доріг у Львівській області та підготовки дорожньої інфраструктури до проведення  Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року у м. Львові необхідно залучення фінансових ресурсів у сумі 513 млн. грн.

 

версія для друку