українська російська англійська
МВС оприлюднює інформацію про правопорушення під час виборчого процесу на своєму сайті
20.09.2012 | 11:19
Прес-служба Міністертсва внутрішніх справ

На черговому засіданні Ради регіонів за участі Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка розглядалося питання забезпечення прозорості та відкритості виборчого процесу, реалізації конституційних прав громадян під час проведення чергових виборів.

Зокрема, Віталій Захарченко зазначив, що у Міністерстві та обласних управліннях цілодобово працюють оперативні штаби по збору та аналізу інформації про правопорушення, пов’язані з підготовкою і проведенням виборів. З 20 жовтня особовий склад органів внутрішніх справ буде переведено на посилений варіант несення служби.

З початку передвиборної кампанії Міністерство внутрішніх справ України веде облік офіційних повідомлень від усіх, без винятку, учасників процесу.

Так загалом, з початку виборчого процесу зареєстровано 826 повідомлень. Усі вони ретельно перевіряються та приймаються рішення відповідно до вимог чинного законодавства.

Відтепер усі бажаючі мають змогу ознайомлюватися із інформацією про заяви та правопорушення, що пов’язані з виборами–2012, на сайті МВС України. Дані щоденно оновлюватимуться.

 

версія для друку