українська російська англійська
У столиці діятиме програма підтримки сімей та молоді
20.09.2012 | 11:51
КИЇВСЬКА МДА

Київрада підтримала Міську цільову програму підтримки сім’ї та молоді на 2012-2016 роки.

У Головному профільному управлінні наголошують, впровадження Міської цільової програми дасть можливість цілісної і системної соціальної підтримки сімей та соціального становлення молоді. Реалізація програми дасть можливість здійснення системної та комплексної державної політики у сфері сім’ї та демографічного розвитку столиці. Найближчим часом у місті розпочнеться активна робота щодо формування самодостатньої сім’ї, її усвідомленого народження і виховання дітей.

Наразі у Києві суспільні проблеми перешкоджають розвитку інституту сім’ї. Збільшується кількість сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, поширення незареєстрованих (громадянських) шлюбів, насильство в сім’ях, високий рівень розлучень, кількість неповних сімей, безробіття молоді та інші.

Зокрема, програмою передбачені проведення тематичних тренінгів, надання консультативних послуг сім’ям, організація дозвілля та соціальної роботи з дітьми та молоддю. Крім того, коштом програми поліпшать матеріально-технічний стан приміщень клубів за місцем проживання.

 

версія для друку