українська російська англійська
Україна та Польща співпрацюватимуть у сфері енергоефективності
20.09.2012 | 14:46
Прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження

Меморандум про взаєморозуміння між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та Національним агентством з енергозбереження Республіки Польща (KAPE) підписано 20 вересня під час проведення ХІ  Економічного форуму «Україна-Польща».

Метою Меморандуму є забезпечення розвитку співробітництва, спрямованого на спільну реалізацію заходів та проектів у сфері енергоефективності, енергозбереження та відновлюваної енергетики українськими та польськими організаціями і компаніями.

Голова Держенергоефективності Микола Пашкевич після підписання наголосив, що співпраця з польськими колегами має важливе значення для України. «Досвід Польщі у підвищенні рівня енергоефективності та розвитку відновлюваної енергетики надзвичайно цікавий для нас, адже вони мали подібні проблеми на шляху переходу від планової економіки до ринкової як ми зараз. У нас спільні цілі, тому переконаний, що співпраця буде успішною», - зазначив Микола Пашкевич.

Також Голова Держенергоефективності повідомив, що у рамках Меморандуму заплановано створення українсько-польського центру з вивчення передового досвіду у сферах енергоефективності, енергозбереження та відновлюваної енергетики.

 

 

версія для друку