українська російська англійська
У Криму розпочався XVIII Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежних
20.09.2012 | 15:06
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

На західному узбережжі Кримського півострову, в Євпаторії, відкрився XVIII Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежних. Протягом декількох днів 27 команд з усіх куточків України змагатимуться за звання найкращого рятувальника.

Більше 200 дітей приїхали у Крим для того, щоб продемонструвати свої знання, вміння та навички у конкурсах «Візитка», «Домашнє завдання», «Безпечна прогулянка» і «Плакат соціальної реклами».

Фестиваль відкрив Голова Державної інспекції техногенної безпеки України Ернест Улинець та побажав юним учасникам гідних перемог. На захід завітали представники Міністерства надзвичайних ситуацій, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, адміністрацій АР Крим та м. Євпаторія.

 «Сьогодні у нас велике свято. Упевнений, що кожному з Вас вдасться проявити себе якнайкраще під час змагань, і ми відкриємо нові таланти та дарування. Знаю, що тут ви знайдете багато нових друзів та однодумців, а отриманий досвід стане кожному з вас у нагоді. Сподіваюсь, що з часом ви поповните лави професійних пожежних та рятівників», - звернувся до дітей від імені Міністра надзвичайних ситуацій Віктора Балоги Ернест Улинець.

Фестиваль дружин юних пожежних проводиться щороку з метою навчання дітей та підлітків правилам безпечної поведінки, формування позитивного іміджу професії рятувальника в учнівської молоді та популяризації здорового способу життя.

 

версія для друку