українська російська англійська
Українські видавці візьмуть участь в Ашгабатській книжковій виставці-ярмарку
20.09.2012 | 15:24
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

З 24 по 26 вересня в Ашгабаті (Туркменістан) відбудеться VIІ Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Книга - шлях до співробітництва і прогресу». Організатор виставкового заходу - Державна видавнича служба Туркменістану.

У виставці-ярмарку візьмуть участь провідні українські видавці, науковці та письменники.  Очолить делегацію директор департаменту видавничої справи та преси Держкомтелерадіо України Олексій Кононенко.

Загалом українська книжка буде презентована в Ашгабаті єдиною національною експозицією, яка розміститься на площі 30 квадратних метрів.  Вона складатиметься з майже 400 видань - книжкових новинок вітчизняних видавництв, а також книг, випущених останніми роками за бюджетною програмою «Українська книга».

Упродовж трьох днів на українському стенді учасникам та відвідувачам виставки презентуватимуться нові книги видавництв «Картографія», «Фоліо», «Грані-Т», а також Української академії друкарства, Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ» тощо.

Програма перебування української делегації в Ашгабаті передбачає також участь в «круглих столах», презентаціях та виставці старовинних книг та рукописів.

Так, зокрема, на виставці старовинних книг буде презентовано «Зібрання українських стародруків XVI - XVIII століття» видавничого дому «Адеф-Україна». У книзі, що вийшла друком цьогоріч, представлене приватне зібрання більше 500 рідкісних стародруків. Мова видань із колекції – церковнослов’янська, тогочасна українська, латинська, польська та німецька.

 

версія для друку