українська російська англійська
Дніпропетровщина залучає іноземні інвестиції в кластер сільського господарства
20.09.2012 | 15:40
Дніпропетровська ОДА

Залучення іноземних інвестицій у сільське господарствоце точка соціально-економічного росту сільських районів Дніпропетровщини і всього регіону. Кластер сільського господарства обрано пріоритетним задля підвищення конкурентоспроможності регіональної економіки. Тож обласна влада підходить до його розвитку комплексно. По-перше, реалізується програма з підвищення інвестиційної привабливості кластера і регіону в цілому з метою залучення інвестицій. По-друге, обласна влада скеровує великі бюджетні інвестиції у розвиток соціальної інфраструктури сільських територій Дніпропетровщини, що суттєво підвищує на цих територіях якість життя людей.

Зокрема, за 2010-2012 роки з бюджетів усіх рівнів на будівництво і реконструкцію шкіл, садочків, закладів охорони здоров'я й культури, газифікацію, водопостачання, екологічні та інші проекти розвитку скеровано понад півмільярда гривень. Завдяки цьому в 2010-2012 роках в сільських районах області введено в експлуатацію 858 нових об'єктів.

Голова облдержадміністрації поставив завдання керівникам сільських районів області спільно з головним управлінням агропромислового розвитку та Дніпропетровським регіональним інвестиційним агентством посилити роботу щодо залучення іноземних інвестицій в кластер сільського господарства.

 

версія для друку