українська російська англійська
На Дніпропетровщині посіяно більше половини озимих культур
20.09.2012 | 15:50
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині триває посівна озимих культур, наразі вже посіяно під урожай 2013 року 383 тис. га озимини, що становить 57 % від плану.

Під урожай 2013 року на Дніпропетровщині необхідно посіяти 676,2 тис. га озимих, у тому числі: озимої пшениці – 517,0 тис. га, озимого ячменю – 97,0 тис. га, озимого жита – 3,0 тис га та ріпаку – 56,2 тис. га.

Наразі посіяно під урожай 2013 року 383 тис. га, в т.ч. озимого ріпаку – 67,8 тис. га та озимої пшениці – 315,2 тис. га.

«Наше завдання - забезпечити жителів області якісними продуктами харчування власного виробництва за максимально доступними цінами. І важливу роль на даному етапі відіграє своєчасне проведення посівної кампанії озимини. Із кожним зерном, посіяним у землю, ми закладаємо основу добробуту жителів Дніпропетровщини. Якість насіння та дотримання технології посівуце одні з головних чинників, які дозволять зібрати високий врожай. Наразі вже посіяно більше половини озимих культур. І роботи продовжуються згідно з графіком», - наголосив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул.

Керівник області визначив перед аграріями основні завдання для посівної кампанії озимини 2012 року. По-перше, це суворе дотримання науково обґрунтованого сівообороту та структури посівних площ. По-друге, це чітке дотримання відведених для посівів строків.

Він також звернув увагу аграріїв на впровадження енергозберігаючих технологій, раціональне використання землі, підвищення її родючості, застосування сучасних засобів захисту рослин, що відповідають екологічним стандартам.

 

версія для друку