українська російська англійська
Микола Азаров переконаний, що в питанні соціального розвитку села держава та сільгоспвиробники повинні бути партнерами
20.09.2012 | 18:35
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Держава та сільськогосподарські виробники повинні співпрацювати в питанні соціального розвитку села. Таку думку висловив Прем’єр-міністр України Микола Азаров в прямому ефірі програми «Іспит для влади».

«Ми приділяємо дуже серйозну увагу розвитку села. І про це свідчать реальні результати. Ось, наприклад, незважаючи на складний рік для сільськогосподарського господарства в кліматичному відношенні, ми отримали досить непоганий урожай зернових. Почали рости доходи в сільськогосподарських виробників. Є позитивні результати у тваринництві, рослинництві, будівництві овочесховищ, логістичних центрів і так далі», - підкреслив Глава Уряду.

За його словами, розвиток сільського господарства вимагає все більшої уваги до соціального розвитку села.

«Ми повинні знайти механізм, який би дозволяв відновлювати в селі фельдшерсько-акушерські пункти, школи, будувати дороги, налагоджувати транспортну інфраструктуру», - наголосив Микола Азаров. За його словами, цьому сприятиме залучення до цього процесу не тільки бюджетних коштів, але й інші джерела.

«Наше завдання - знайти співвідношення між необхідністю інвестування сільськогосподарських підприємств та необхідністю соціального розвитку», - підкреслив Прем’єр-міністр і додав, що на ці цілі з одного боку держава виділяє значні кошти і реалізує свої програми, а з іншогойдуть відрахування із боку, наприклад, агробізнесу. «Форма цих відрахувань може бути найрізноманітнішою. Зараз ми вивчаємо світовий досвід. Але підхід такий: ти тут господарюєш і повинен бути зацікавлений, щоб у цьому селі була хороша дорога», - зазначив Глава Уряду.

 

версія для друку