українська російська англійська
На Херсонщині створено комісію з контролю за використанням та охороною природних ресурсів
21.09.2012 | 12:30
Херсонська ОДА

З метою забезпечення в області дієвого державного контролю за використанням та охороною природних ресурсів на Херсонщині створено обласну міжвідомчу комісію.

20 вересня 2012 року відбулося перше засідання членів комісії, яке провів заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Михайло Мельник. На початку засідання він зазначив, що комісія є тимчасовим органом, утвореним для вирішення питань контролю за використанням та охороною земель, лісів, надр, води та інших природних ресурсів на території області.

«Обласна міжвідомча комісія створена вперше на Херсонщині, наразі, розроблено й утверджено положення та її склад», - сказав заступник голови облдержадміністрації та додав, що основними завданнями є забезпечення узгоджених дій  органів виконавчої влади та контролюючих органів під час здійснення покладених на них обов’язків у даному напрямку роботи, покращення механізму регулювання відносин тощо.

Також під час засідання члени комісії внесли свої пропозиції та озвучили найбільш резонансні питання, які потрібно розглянути на наступних засіданнях, після чого Михайло Мельник доручив сформувати пропозиції та включити їх до плану роботи на ІV квартал 2012 року.

 

версія для друку