українська російська англійська
Медично-лікувальні заклади отримали препаратів ще на 90 млн. грн.
21.09.2012 | 13:27
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

За підсумками минулого тижня відповідно до укладених договорів було поставлено лікарських засобів і виробів медичного призначення на загальну суму майже на 90 млн. грн.

Були поставлені імунобіологічні препарати для проведення імунопрофілактики населення, онкологічні лікарські засоби для лікування онкохворих, а також вироби медичного призначення для лікування серцево-судинних захворювань.

Так, склади уповноважених державних підприємств минулого тижня поповнилися препаратами Гозерелін, Іматиніб мезилат, Пегфілграстим для лікування онкохворих дорослого віку на загальну суму 24,4 млн. грн., а також препаратом Карбоплатин для лікування онкохворих дітей.

Майже на 25 млн. грн. було поставлено вакцину для профілактики кору, паротиту та краснухи. Цією поставкою відсоток забезпеченості регіонів даною, однією із основних вакцин, значно зростає і відтепер запасу імунобіологічного препарату вистачить на тривалий час.

Минулого тижня розпочалися поставки виробів медичного призначення для лікування серцево-судинних захворювань. Найближчим часом до регіонів України надійдуть вироби на загальну суму майже 24 млн. грн.

Стабільними темпами надходять протитуберкульозні препарати і фактори крові. Протягом звітного періоду поставлені препарати Моксифлоксацин, кислота парааміносаліцилова, Ізоніазид, Етамбутол на загальну суму 6,5 млн. грн., а також VIII фактор крові (плазмовий і рекомбінантний) для лікування дитячої гемофілії на суму близько 5 млн. грн. Поставлено також Панкреатин для лікування муковісцидозу.

Усі поставлені препарати і медичні вироби надійдуть до лікувально-профілактичних закладів країни найближчим часом. Динаміка поставок набирає обертів, а стан медикаментозного забезпечення продовжує поліпшуватись.

 

версія для друку