українська російська англійська
Микола Азаров: Поступово поліпшується забезпечення нашого продовольчого ринку
21.09.2012 | 14:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров задоволений ходом реалізації заходів щодо забезпечення продуктової безпеки країни. Про це Глава Уряду заявив під час робочої поїздки на Тернопільщину.

«Поступово проблема забезпечення нашого продовольчого ринку вирішується, а це запорука цінової стабільності на ринку продовольства. Це те, що вже давно хотіли мати наші люди, щоб бути впевненими в завтрашньому дні», - заявив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр України підкреслив, що за останні два роки активно будуються тепличні комплекси, овоче-  і фруктосховища, оптові ринки. «Ми реалізуємо велику серйозну програму, яку намітили два роки тому, і активно її впроваджуємо», - зазначив Микола Азаров.

Він акцентував, що будівництво великого сучасного тепличного комплексу в селі Синьків на Тернопільщині дозволить створити нові високотехнологічні робочі місця з високим рівнем зарплати.

Микола Азаров зазначив, що тепличний комплекс щорічно вироблятиме 9 тис. тонн овочів, завдяки чому буде зменшено імпорт, що в свою чергу дозволить заощадити валютні кошти.

 

версія для друку