українська російська англійська
Укрпошта запроваджує переказ коштів за системою Eurogiro в Грузію
21.09.2012 | 15:53
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ІНФРАСТРУКТУРИ

Укрпошта продовжує розширювати географію двостороннього обміну міжнародними електронними переказами за системою Eurogiro. З 20 вересня до списку країн, до яких Укрпошта здійснює переказ коштів за системою Eurogiro, приєдналась Грузія.

Таким чином Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» продовжує розширювати географію двостороннього обміну міжнародними електронними переказами за системою Eurogiro, що включає у себе понад 60 банківських та поштових організацій в 49 країнах світу. Тепер громадяни України можуть переказувати та отримувати кошти за системою Eurogiro ще й з Грузії.

Міжнародні перекази Eurogiro до Грузії адресуються на поштову адресу одержувачів. При цьому гранична сума переказу Eurogiro до Грузії не повинна перевищувати 1 200 євро в день від одного відправника. Виплата переказу у Грузії здійснюється в євро у будь-якому відділенні Акціонерного товариства «Ліберті Банк».

В Україні перекази Eurogiro можуть прийматись та виплачуватись в євро у виділених об’єктах поштового зв’язку. В національній валюті – у всіх відділеннях поштового зв’язку. Термін пересилання міжнародних електронних переказів становить до 2-х робочих днів, залежно від режиму роботи відділень поштового зв’язку.

За словами директора УДППЗ «Укрпошта» Оксани Плотнікової, можливість надсилання та отримання електронних переказів у Грузію значно спростить обмін грошима між двома країнами. «Останніми роками Україна та Грузія мають дуже тісний зв’язок. Відтак необхідність розширити географію послуг Укрпошти саме до цієї країни виглядає цілком логічною. Перекази за системою Eurogiro допоможуть швидко та безпечно переказати гроші до рідних у Грузію або, наприклад, перевести кошти за відпочинок місцевим мешканцям, таким чином не подорожуючи з зайвою готівкою», - зазначила вона.

Eurogiro – одна з найбезпечніших європейських систем міжнародних готівкових грошових переказів безпосередньо на домашню адресу отримувача. У 2011 році через систему було здійснено близько 30 млн. транзакцій.

Нагадаємо, УДППЗ «Укрпошта» приєдналася до системи Eurogiro у 2010у році з метою поліпшення надання послуги з пересилання поштових переказів за межі України. На сьогодні «Укрпошта» здійснює обмін міжнародними електронними переказами за системою Eurogiro з 11 країнами світу (Іспанією, Хорватією, Польщею, Латвією, Боснією та Герцеговиною, Угорщиною, Португалією, Румунією, Словаччиною, Грецією), серед яких і Грузія.

версія для друку