українська російська англійська
Визначені переможці Першої Міжнародної учнівської олімпіади з історії
21.09.2012 | 16:16
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

20 вересня 2012 р. в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулося оприлюднення результатів та урочисте закриття Першої Міжнародної учнівської олімпіади з історії.

За результатами перевірки конкурсних завдань почесне третє місце між собою розділили: Данге Генріета (Республіка Індія), Тела Джонатан (Італійська Республіка), Лія Жмак (Французька Республіка), Катерін Корчагін (Французька Республіка), Даяна Рааб (Естонська Республіка). Вони нагороджені дипломами учасників Першої Міжнародної учнівської олімпіади з історії ІІІ ступеня та бронзовими медалями.

Срібними медалями та дипломами учасників Першої Міжнародної учнівської олімпіади з історії ІІ ступеня нагороджені українки - Костицька Софія, Росоха Крістіна та Новікова Марія.

Золоті медалі та дипломи учасників Першої Міжнародної учнівської олімпіади з історії І ступеня здобули Маалі Тамм з Естонії та українка Ганна Острожна. Дівчата не приховували своєї радості. Після отримання медалей вони щиро подякували організаторам олімпіади і висловили сподівання, що в наступному році обов’язково буде проведено Другу Міжнародну учнівську олімпіаду з історії.

 

версія для друку