українська російська англійська
Валерій Хорошковський взяв участь у презентації нового виробництва вітроустановок
21.09.2012 | 17:50
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

У ході робочої поїздки до Донецької області, яка відбулась 21 вересня 2012 року, Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський взяв участь у презентації нового виробництва вітроустановок потужністю 2,5 МВт на ВАТ «Краматорський завод важкого верстатобудування». Він особисто дав старт відвантаженню першого агрегату, який було вироблено на підприємстві для Керчінського вітропарку.

«Для України це важлива подія. Це машинобудівне виробництво важливе тим, що залучає багато суміжних виробництв та створює додаткові робочі місця», - наголосив Валерій Хорошковський. Також він додав, що Україна не залишається осторонь тенденції, до якої прагнуть інші країни –  перехід на електроенергію, яку можна відновлювати.

Також Валерій Хорошковський ознайомився з ходом підготовки до опалювального періоду на ТОВ «Краматорськтеплоенерго».

Робоча поїздка Першого віце-прем’єр-міністра України спрямована на виконання завдань, поставлених Президентом України В.Ф.Януковичем за результатами Всеукраїнської наради з питань підтримки реального сектору економіки, зокрема, з питань залучення вітчизняних підприємств енергетичного машинобудування до процесу спорудження нових та реконструкції діючих блоків виробництва електроенергетики.

 

версія для друку