українська російська англійська
М. Азаров: Робота надсучасного тепличного комплексу на Тернопільщині дозволить на 30% скоротити імпорт овочів
21.09.2012 | 18:33
Департамент інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ

Завдяки роботі надсучасного тепличного комплексу, який сьогодні на Тернопільщині урочисто відкрив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, на 30% скоротиться імпорт овочів в Україну.  Про це Глава Уряду заявив під час зустрічі з делегатами 3-го з’їзду Громадської організації «Конгрес ділових жінок України».

«У Тернопільській області ми відкрили сучасний комплекс тепличного господарства, який розрахований на виробництво 9 тис. тонн овочів», - сказав Микола Азаров. Він додав, що сьогодні запущено в роботу лише перша черга цього тепличного комплексу, а в подальшому він буде здатний виробляти приблизно 20 тис. тонн овочів.

«Таким чином, я вважаю, ми закриємо відсотків на 30 потребу України в імпорті таких овочів, як перець, томати тощо, - наголосив Микола Азаров. – Це суперсучасний комплекс, як з точки зору потужностей, так і з точки зору мінімальних енергозатрат».

Прем’єр-міністр запевнив, що Уряд і далі продовжуватиме роботу зі створення в нашій країні індустріального аграрного комплексу: розвиватиме овочівництво, тепличні господарства, будуватиме овоче- та фруктосховища, створюватиме логістичні центри. «Усього за два роки нам вдалося вирішити проблему із забезпеченням України овочами», - додав Глава Уряду.

 

версія для друку