українська російська англійська
Іспанія готова надавати допомогу і сприяння Криму в розвитку туристичної галузі
23.09.2012 | 12:01
Рада міністрів АР Крим

Криму та Іспанії необхідно збільшувати двосторонній туристичний потік і зміцнювати співробітництво в туристичній сфері.

«Іспанія - один зі світових центрів туризму, в тому числі, за рахунок великої кількості об'єктів культурної та історичної спадщини. Крим має всі можливості, щоб стати курортом що веде свою діяльність цілий рік. Нам необхідно розвивати співпрацю у цій сфері», - сказав Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим Анатолій Могильов під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Іспанія в Україні Хосе Родрігесом Мояно 21 вересня.

У свою чергу Посол зазначив, що Крим є унікальним регіоном з потужним рекреаційним потенціалом. «Крим - один із найкрасивіших і перспективних регіонів України. Тут просто необхідно розвивати туристичну галузь, підвищувати якість сервісу. Для цього є всі умови. Крим цікавий Іспанії, ми готові надавати допомогу і сприяння», - зазначив Посол.

Анатолій Могильов запросив всіх зацікавлених представників Іспанії взяти участь у III Міжнародному Чорноморському Економічному Форумі, на якому будуть презентовані масштабні інвестиційні проекти та нові підходи до ведення бізнесу.

У ході зустрічі сторони також обговорили можливість співпраці в сфері альтернативної енергетики, культури, організації студентського обміну.

 

версія для друку