українська російська англійська
Юрій Бойко: Україна є надійним партнером ЄС в питанні стабільного постачання енергоносіїв
24.09.2012 | 09:50
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Україна готова забезпечити надійне постачання енергоносіїв до країн Європейського Союзу. У цьому Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко запевнив Комісара Європейського Союзу з питань енергетики Гюнтера Оттінгера під час зустрічі, яка відбулася 21 вересня 2012 р. у Брюсселі.

Юрій Бойко зазначив, що українська сторона здійснює всі необхідні заходи для підготовки до осінньо-зимового періоду та підкреслив, що на сьогодні в Україні створені всі умови для надійного забезпечення транзиту російського природного газу до країн Європи в необхідних обсягах.

Він також наголосив, що для України є важливою підтримка з боку ЄС у реалізації проектів у галузі енергетики.

«Ми дуже задоволені нашим співробітництвом з Європейською комісією, тому що ми постійно відчуваємо підтримку Єврокомісара з питань енергетики пана Оттінгера», - сказав Юрій Бойко.

Під час зустрічі обговорювалися питання залучення коштів європейських фінансових установ в енергетичний сектор України, модернізації української ГТС, готовності української газотранспортної системи та підземних сховищ до зимового періоду, оновлення Енергетичної стратегії України до 2030 р., перспективи реверсного постачання газу до України з країн-членів ЄС, підписання угод щодо залучення коштів на підвищення безпеки українських АЕС.

версія для друку