українська російська англійська
Українські та голландські експерти обмінялися досвідом з питань консолідації земель
24.09.2012 | 10:36
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Українські фахівці з голландськими експертами обмінялися досвідом з питань консолідації земель та реалізації проекту «Технічна допомога в процесі розробки програмних документів з розвитку земельних ресурсів в Україні» (CATAPULD).

Напрацювання голландських колег, які є світовими лідерами у проведенні робіт з консолідації земель, допоможе Держземагентству України якісно і ефективно реалізувати завдання, визначені керівництвом держави.

У засіданні взяли участь партнери українсько-нідерландського проекту – фахівці Державної служби управління земельними і водними ресурсами Королівства Нідерландів, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України, Державного агентства земельних ресурсів України.

Під час зустрічей та семінарів проводилося обговорення проекту консолідації земель. Українські та голландські експерти проаналізували результати впровадження п’яти пілотних проектів з консолідації земельних, водних та лісових ресурсів, започаткованих Міністерством аграрної політики та продовольства України та Інститутом водних проблем та меліорації.

Також партнери обговорили стан реалізації проекту включення питань щодо консолідації земель до програми іригації при реалізації екологічних завдань, здійсненні заходів з розвитку сільських територій та при консолідації лісових ресурсів, обмінялися думками щодо шляхів активізації роботи та погодили план дій на найближчу перспективу.

 

версія для друку