українська російська англійська
Кабінет Міністрів сприяє спрощенню процедури ведення бізнесу на зерновому ринку
24.09.2012 | 11:00
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

З метою спрощення процедури ведення бізнесу на зерновому ринку України, а саме уникнення подвійної сертифікації зерна та продуктів його переробки при здійсненні експортно-імпортних операцій, Уряд схвалив розроблені Державною інспекцією сільського господарства України зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 23 липня 2009 р. № 848 «Порядок видачі сертифіката якості зерна та продуктів його переробки». Відповідну постанову прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 19 вересня 2012 року.

Суть цих змін полягає в обов'язковій видачі сертифіката на зерно та продукти його переробки при здійсненні експортно-імпортних операцій, а також при переміщенні зерна та продуктів його переробки, придбаних за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів. У всіх інших випадках оформлення сертифіката якості здійснюється за бажанням суб’єкта ринку зерна.

Крім того, даними змінами порядок видачі сертифіката якості зерна та продуктів його переробки приведено до норм Закону України «Про зерно та ринок зерна України».

 

версія для друку