українська російська англійська
На Черкащині буде реалізовано чотири важливі соціальні проекти
24.09.2012 | 12:03
Черкаська ОДА

На Черкащині днями відбувся Міжнародний інвестиційний форум «Черкащинатериторія співпраці» за участю послів з Бельгії та Франції та делегацій Ізраїлю, Естонії США, Кореї, Білорусі, В’єтнаму, Нігерії, Італії; заступника голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України; керівників області та представників провідних підприємств Черкаської області.

Під час Форуму було підписано тристоронню угоду про співпрацю між Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України, Черкаською обласною державною адміністрацією та обласною радою, у результаті якої буде реалізовано 4 важливі соціальні проекти: «Відкритий світ», «Енергія природи», «Перинатальні центри» і «Вчасна допомога».

У рамках виконання угоди вже в 2012 році на базі Черкаської обласної дитячої лікарні буде відкрито перинатальний центр, на що вже передбачене фінансування в обсязі 20 млн. грн.

Починаючи з жовтня, планується реалізація іншого пілотного проекту –«Відкритий світ», у якому візьмуть участь 22 школи області (запровадження мультимедійних уроків, створення національної інформаційно-комунікаційної мережі на основі технології 4G).

Реалізація національного проекту «Енергія природи» в Черкасах передбачає утеплення дев’яти 9-поверхових будинків, а також реконструкцію котельні та тепломереж, або так звану «теплу санацію».

У рамках проекту «Вчасна допомога» будуть створені єдині регіональні оперативно-диспетчерські служби з використанням сучасних GPS-технологій для зменшення часу прибуття бригад швидкої медичної допомоги до пацієнта.

версія для друку