українська російська англійська
Міністр юстиції представить на сесії ООН національну доповідь щодо питань верховенства права в Україні
24.09.2012 | 12:22
Прес-служба Міністерства юстиції

Міністр юстиції України Олександр Лавринович представить на 67-й сесії Генеральної асамблеї ООН національну доповідь щодо питань верховенства права у країні.

Очікується, що представлення доповіді відбудеться 24 вересня в рамках першого в історії Генеральної асамблеї ООН засідання високого рівня з питань верховенства права на міжнародному і національному рівнях. 

Передбачається, що у своїй доповіді Міністр юстиції України торкнеться питань судової, адміністративної, виборчої та конституційної реформ.

Планується детальний звіт щодо реформування в країні системи кримінальної юстиції, яке спрямоване на впровадження загальновизнаних міжнародних демократичних стандартів. Зокрема, йтиметься про ухвалення нового Кримінального процесуального кодексу, реформування адвокатури та прокуратури.

Планується торкнутися проблематики антикорупційної політики України – питань правового регулювання та участі України в міжнародному співробітництві у сфері запобігання і протидії корупції.

Крім того, частину звіту планується присвятити питанням боротьби з дискримінацією, а також питанням свободи слова та свободи зібрань – правовому регулюванню цих напрямів та змін у законодавстві України.

Як відомо, 24-27 вересня делегація України на чолі з Президентом України Віктором Януковичем перебуватиме у США для участі у 67-й сесії Генеральної Асамблеї ООН.

67-ма сесія Генасамблеї ООН стартувала у Нью-Йорку 19 вересня. На порядку сесії більше 150 тем, в тому числі питання захисту прав людини і розвитку міжнародного права.

 

 

версія для друку