українська російська англійська
Громадський порядок в Умані під час паломництва правоохоронці забезпечили на "відмінно"
24.09.2012 | 12:50
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Цього року близько 23 тисяч паломників-хасидів завітали до міста Умань, що на Черкащині. Незважаючи на те, що до міста приїхало багато іноземних гостей, грубих порушень громадського порядку допущено не було.

Охорона громадського порядку була забезпечена професійно та на високому рівні. Міліціонерам Черкащини допомагали колеги з інших областей України, а також ізраїльські поліцейські. Окрім них, безпосередню участь із забезпечення охорони громадського порядку брали члени громадських формувань. Координацію всіх дій із забезпечення охорони громадського порядку здійснювала робоча група працівників Міністерства внутрішніх справ.

Правоохоронці працювали чітко і злагоджено, зробили все, щоб забезпечити порядок і спокій в місті та допомогти уманчанам належним чином прийняти гостей.

На даний момент майже всі паломники без пригод відбули з Умані. Весь цей час за порядком на вулицях міста стежили беркутівці, вибухотехніки, працівники ДАІ, оперативники карного розшуку, співробітники патрульно-постової служби та дільничні.

версія для друку