українська російська англійська
Держпраці: Підприємства-боржники погасили заборгованість із виплати заробітної плати на 373,6 млн.грн
24.09.2012 | 14:44
Прес-служба Державної інспекції з питань праці

На вимоги державних інспекторів праці підприємства-боржники погасили заборгованість із виплати заробітної плати на суму 373,6 млн. грн., тобто підприємства повністю чи частково розрахувалися з 156,3 тис. працівників. Про це повідомив перший заступник Голови Держпраці Валерій Яцкін під час наради з начальниками територіальних органів Держпраці України.

За вісім місяців 2012 року державними інспекторами праці проведено 3431 перевірку на 2534 підприємствах-боржниках із виплати заробітної плати. За результатами перевірок підприємств-боржників державними інспекторами праці складено та передано до суду 2017 протоколів про адміністративні правопорушення, винесено 785 постанов за невиконання законних вимог посадових осіб Держпраці України.

Загалом до адміністративної відповідальності притягнуто 2802 посадових особи підприємств-боржників. Загальна сума накладених судами та державними інспекторами праці штрафних санкцій становить 1380,4 тис. гривень.

У ході перевірок підприємств-боржників із виплати заробітної плати внесено 1250 подань власникам про притягнення винних посадових осіб до дисциплінарної відповідальності, а також 1253 матеріали перевірок передано до правоохоронних органів для вирішення питання про притягнення порушників трудового законодавства до кримінальної відповідальності.

 

версія для друку