українська російська англійська
У Криму проведуть конкурс музеїв
24.09.2012 | 15:40
Рада міністрів АРК

У Криму за ініціативою Міністерства культури АРК проводиться Республіканський конкурс музеїв за підсумками 2012 року.

Конкурс проводиться з метою розвитку музейної справи, створення ефективної моделі сучасного музейного закладу, впровадження актуальних методів розвитку музейних установ.

Конкурс проводиться за підсумками минулого року за такими номінаціями: музейна подія року, кращий проект у сфері депозитарної та реставраційної діяльності, кращий музейний працівник року, кращі музейні наукові видання по категоріях: альбоми, монографії, збірники наукових праць, каталоги та інші оригінальні видавничі проекти, кращий проект у сфері музейної педагогіки, кращий мультимедійний проект, кращий музей, який діє на громадських засадах.

Згідно з Положенням про конкурс, одна установа (група установ) має право подати лише один конкурсний проект у рамках однієї номінації, а також взяти участь не більш ніж у 3 номінаціях з різними конкурсними проектами.

За результатами оцінки проектів музеям будуть присуджені: гран-прі і Диплом переможцявсіх номінаціях); перше місце та Диплом переможцявсіх номінаціях); друге місце та Диплом переможцявсіх номінаціях); третє місце та Диплом переможцявсіх номінаціях).

Підсумки Конкурсу будуть оголошені в рамках урочистих зборів, присвячених Міжнародному дню музеїв.

Наказ Міністерства культури Автономної Республіки Крим №173 від 20.09.2012 та Положення про Республіканський конкурс музеїв Криму розміщені на сайті Міністерства культури АРК.

 

версія для друку