українська російська англійська
На Сумщині відкрито хірургічне відділення та операційний блок центральної райлікарні
24.09.2012 | 16:44
Сумська ОДА

Голова Сумської облдержадміністрації Юрій Чмирь взяв участь у відкритті хірургічного відділення та операційного блоку Сумської центральної районної лікарні.

За інформацією головного лікаря Сумської ЦРЛ Володимира Поцелуєва, відремонтувати корпус та розмістити там хірургічне відділення вдалося протягом трьох місяців. На будівельні роботи, придбання медичного обладнання, устаткування, меблі тощо використано 1,2 млн. гривень – це кошти обласного та районного бюджетів, а також соціально відповідального бізнесу.

Водночас голова Сумської облдержадміністрації Юрій Чмирь повідомив, що у наступному році розпочнеться будівництво нового корпусу Сумської центральної районної лікарні: «У 2013 році плануємо розпочати будівництво Сумської ЦРЛ у Ганнівці. Нині розробляється проект. Після його погодження у ІІ кварталі наступного року приступимо до будівництва».

Останнім часом у регіоні побудовано та введено в експлуатацію два надсучасні діагностичні центри (у Сумах та Шостці), триває зведення Конотопського пологового будинку та дитячої поліклініки, добудова Охтирської ЦРЛ та обласного психоневрологічного диспансеру.

За словами Юрія Чмиря, наступним етапом реформування медицини області стане відкриття діагностичних центрів у районах, ремонт та оснащення медичним інвентарем районних лікарень і сільських ФАПів.

версія для друку